Kontaktai


 

"SAREME" UAB
Vilnius
Naugarduko g. 32/2, LT-03225 Vilnius, Lietuva
Tel.: (+370 5) 2333377, 2135047, 2331336
Tel/Faks.: (+370 5) 2333567
El. paštas: info@sareme.lt

Generalinis direktorius
Sergei Botnev
Tel.: (+370 5) 2333377, 2135047, 2331336
Mob.: (+370 685) 71777
El. paštas: sergei@sareme.lt
Skype ID: sergei_sareme

PARDAVIMŲ SKYRIUS

Gen. direktoriaus pavaduotojas
Valdemaras Narkovičius
Tel.: (+370 5) 2333377, 2135047, 2331336
Mob.: (+370 699) 41441
El. paštas: valdemar@sareme.lt
Skype ID: valdemar_sareme

Vadybininkas
Genadijus Petrikas
Tel.: (+370 5) 2333377, 2135047, 2331336
Mob.: (+370 620) 41441
El. paštas: genadijus@sareme.lt
Skype ID: genadijus_sareme

Vytautas Babravičius
Tel.: (+370 5) 2333377, 2135047, 2331336
Mob.: (+370 615) 41441
El. paštas: vytautas@sareme.lt
Skype ID: vytautasb_sareme

LOGISTIKOS SKYRIUS

Logistikos skyriaus vadovas
Justinas Bergas
Tel.: (+370 5) 2333377, 2135047, 2331336
Mob.: (+370 686) 41441
El. paštas: justinas@sareme.lt
Skype ID: logistic_sareme

TECHNIKOS SKYRIUS

Technikos direktorius
Tomas Motuzas
Tel.: (+370 5) 2333377, 2135047, 2331336
Mob.: (+370 656) 14441
El. paštas: tomas@sareme.lt
Skype ID: tomas_sareme

Technikos direktoriaus pavaduotojas
Aurelijus Rasimavičius
Tel.: (+370 5) 2333377, 2135047, 2331336
Mob.: (+370 659) 41441
El. paštas: aurelijus@sareme.lt
Skype ID: aurelijus_sareme

FINANSŲ SKYRIUS

Tel.: (+370 5) 2333377, 2135047, 2331336
El. paštas: buhalterija@sareme.lt

Kaunas
Savanorių pr. 271, LT-50131 Kaunas, Lietuva
Tel.: (+370 3) 7713651, 7713653
Tel/Faks.: (+370 3) 7713656
El. paštas: kaunas@sareme.lt

PARDAVIMŲ SKYRIUS

Kauno filialo vadovas
Linas Rakauskas
Tel.: (+370 3) 7713651, 7713653
Mob.: (+370 655) 44100
El. paštas: linas@sareme.lt
Skype ID: sareme_linas

Vadybininkas
Ugnius Kuliavas
Tel.: (+370 3) 7713651, 7713653
Mob.: (+370 687) 41441
El. paštas: ugnius@sareme.lt
Skype ID: ugnius_sareme
Klausimas *
Jūsų vardas *
Jūsų e.paštas *
apdorojama...
+370 52333377
eshop@sareme.com
Informacija

Įmonė
Kontaktai
Partneriai
Privatumo politika
Produktai

Katalogas
Specialūs pasiūlymai
Nauji produktai
Populiariausi
Kainoraštis
Mano profilis

Pirkimai
Grąžinimai
Profilis
Mėgstamiausi
Prekių krepšelis
© Sareme
Mes naudojame slapukus, kad užtikrinti patogesnį ir saugesnį naršymą. Tęsdami naršymo seansą arba spustelėdami mygtuką „Sutinku“ jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimo politika. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu, pakeistami savo naršyklės nustatymus ir ištrindami saugomus slapukus. Perskaitykite mūsų Slapuku politika.