Slapukų politikaKas yra slapukai?


Slapukai yra maži tekstiniai failai, saugomi jūsų kompiuteryje ar kitame naudojamame įrenginyje (pavyzdžiui, mobiliajame telefone), kai lankotės svetainėje. Šiame tekstiniame faile yra informacija, kuri naudojama tam, kad būtų pagerintas konkrečios svetainės lankytojų lankomumas. Slapukai padeda mums teikti, tobulinti ir apsaugoti mūsų paslaugas, užtikrinti, kad mūsų pasiūlymai labiau atitiktų jūsų poreikius, taip pat užtikrintų patogesnę ir saugesnę naudotojų patirtį.
 

Kokie slapukai naudojami ir kokiais tikslais?

 
Mes naudojame dviejų tipų slapukus - nuolatinius ir sesijos slapukus. Jie skirstomi pagal jų naudojimo paskirtį ir saugojimo trukmę.
 
1. Sesijų slapukai išsaugomi tik svetainės apsilankymo metu. Sesijų slapukus mes naudojame statistikai ir analizei, taip pat naudotojo indentifikavimui asmeninėje paskyroje.
2. Nuolatiniai slapukai saugomi iki 7 dienas, tačiau, jei norite, galite juos pašalinti iš įrenginio patys. Pastovius slapukus mes naudojame norint indentifikuoti vartotoją, kuris prisijungia prie asmeninės paskyros, kad galėtų saugiai naršyti tinklapyje, taip pat, renka statistinius duomenis apie vartotojų lankomumą, kokiais paieškos įrankiais naudojasi. Slapukų statistiką galima gauti ir iš susietų svetainių.

Laikui bėgant, mes galime atnaujinti ir peržiūrėti savo slapukus, kad pagerintume mūsų paslaugų kokybę.
 

Kaip vartotojas gali pasirinkti ir keisti slapukų naudojimą?

 
Jei norite, kad slapukai būtų naudojami jūsų įrenginiuose, galite pakeisti savo naršyklės saugos nustatymus. Galite keisti slapukų saugojimo pranešimų nustatymus arba tiesiog išjungti visus slapukus. Taip pat galite ištrinti visus slapukus, kurie saugomi jūsų įrenginyje. Tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali neveikti, jei išjungsite visus slapukus. Negalėsite visiškai išnaudoti mūsų internetinių paslaugų, nebent sutiksite su naudojamais slapukais. Atkreipkite dėmesį, kad saugos nustatymų pakeitimai turi būti atliekami kiekvienoje naršyklėje atskirai, o rodomi nustatymai gali skirtis.
+370 69850939eshop@sareme.com
Informacija

Įmonė
Kontaktai
Partneriai
Privatumo politika
Produktai

Katalogas
Specialūs pasiūlymai
Nauji produktai
Populiariausi
Kainoraštis
Mano profilis

Pirkimai
Grąžinimai
Profilis
Mėgstamiausi
Prekių krepšelis
© Sareme
Mes naudojame slapukus, kad užtikrinti patogesnį ir saugesnį naršymą. Tęsdami naršymo seansą arba spustelėdami mygtuką „Sutinku“ jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimo politika. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu, pakeistami savo naršyklės nustatymus ir ištrindami saugomus slapukus. Perskaitykite mūsų Slapuku politika.