Prekių katalogas

Vaizdo stebėjimo sistemos namams

  • 【Kompaktiškas ir modernus dizainas.】 WLAN IP kameroje naudojamas tamsiai pilkas metalinis rėmas ir juodas korpusas, suteikiantys unikalų modernų ir aukštos kokybės jausmą. Anoduoto aliuminio technologijos dėka pasiekiama puiki pusiausvyra tarp lengvo ir tvirto produkto.

    【2K / 3MP „Ultra HD“ diena ir naktis】 Vidinės stebėjimo kameros su 2K / 3MP „Ultra HD“ raiška dienos metu rodo aiškų, ryškų vaizdo įrašą. Kartu su pažangia naktinio matymo technologija jūs visada galite stebėti savo namus naktį, net ir esant silpnam apšvietimui.

    【 Išmanusis atpažinimas ir triukšmo aptikimas 】Naudojant pažangius atpažinimo algoritmus, DOME1 realiuoju laiku siųs pranešimus, kai pasirodys nenormalūs veiksmai ar triukšmas. Žmogaus judesio aptikimo jautrumą galima reguliuoti, kad sumažėtų nereikalingi aliarmai.

    【Dvipusis garsas ir naudojimas su „Alexa“ ir „Google“ padėjėju.】 Integruotas mikrofonas ir garsiakalbis leidžia sklandžiai bendrauti su artimaisiais bet kada ir bet kur. Balso valdymas veikia su „Alexa“ ir „Google“ padėjėju. Galite eiti į „Alexa“ įrenginį ir žiūrėti tiesioginis srautas be laisvų rankų.

    【SD kortelė ir lankstus debesies saugojimo planas】 3 mėnesių debesies saugykla, pagrįsta AWS šifruotais serveriais visame pasaulyje be jokių papildomų išlaidų. „Dome1“ įrašo įvykių vaizdo įrašus per 60–180 sekundžių, o tai yra ilgesnė nei daugumos kitų rinkoje esančių kamerų. Kamera taip pat suderinama su „FAT32 Micro SD“ kortelėmis iki 256 GB